Pomysł na firmowy wyjazd – gdzie zabrać pracowników?

Pomysł na firmowy wyjazd – gdzie zabrać pracowników?

Zintegrowany zespół to wydajny zespół i nie ma co do tego wątpliwości. Praca w grupie, w której każdy słucha drugiej osoby i chce działać dla dobra firmy, jest przyjemniejsza i efektywniejsza, niż w momencie gdy pracownicy nie potrafią się ze sobą dogadać. Jeśli chcesz wzmocnić relacje między osobami w firmie, to pomyśl nad zorganizowaniem wyjazdu integracyjnego. Oto pomysły na firmowy wyjazd, które na pewno spodobają się wszystkim pracownikom.

Gra miejska w obcym mieście

Zorganizowanie gry miejskiej połączone ze zwiedzaniem innego miasta niż to, w którym pracujecie, może być bardzo emocjonujące. Co więcej, to świetna okazja do tego, aby lepiej poznać współpracowników, a także nauczyć się efektywniej komunikować między sobą.

Dobrze zorganizowana gra miejska, podczas której uczestnicy muszą szukać wskazówek w różnych częściach miasta, może pochłonąć Was na cały dzień. Po takiej atrakcji warto przejść się na wspólną kolację lub spędzić czas np. przy ognisku. W końcu nie ma bardziej sprzyjających warunków do poznawania ludzi niż czas wspólnie spędzony na rozmowach przy ognisku, prawda?

Wyjazd w góry

Wyjazd firmowy w góry to dobry pomysł na zimową wycieczkę. Możecie ją zorganizować np. podczas ferii. Taki wyjazd to nie tylko dobry pretekst do tego, aby się lepiej poznać, ale także nieco się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. Pamiętaj, że każdy pracownik potrzebuje czasem odpoczynku od nadmiaru pracy. Pozytywnie wpłynie to na jego samopoczucie oraz zapobiegnie wypaleniu zawodowemu.

Wyjazdy firmowe w góry można połączyć ze spotkaniami integracyjnymi np. w górskich świetlicach, podczas których pracownicy będą się integrować poprzez branie udziału w konkursach i grach zespołowych.

Podczas kilkudniowego pobytu w górach pracownicy będą mieli wystarczająco dużo czasu na to, aby ze sobą porozmawiać, lepiej się poznać, a nawet wyjaśnić pewne nieporozumienia, które czasem powstają w każdej większej grupie osób. Dzięki temu praca może zyskać zupełnie nowy wymiar, a codzienna komunikacja stanie się łatwiejsza. Warto chociaż raz w roku zorganizować taką atrakcje dla pracowników, którzy z pewnością docenią taki pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Rejs statkiem

Ta propozycja spodoba się szczególnie osobom, które lubią zagraniczne wyjazdy. Wspólny dwu lub trzydniowy rejs statkiem np. do Szwecji powinien przypaść do gustu każdemu. Nocowanie w kilku osobowych kajutach, wspólne obiady, dyskoteki i zwiedzanie poza statkiem zbliży cały zespół i sprawi, że wszyscy się ze sobą bardziej zżyją.

Dodaj komentarz