Czy wezwanie pomocy drogowej musi skończyć się holowaniem auta?

Czy wezwanie pomocy drogowej musi skończyć się holowaniem auta?

Chcąc nie chcąc musimy przyznać, że Polacy mają to do siebie, że wszystko chcą zrobić sami. Główmy powodem jest często chęć zaoszczędzenia paru groszy. Skoro coś możemy zrobić sami to po co płacić komuś. Jednak czy aby na pewno to zawsze trafne rozwiązanie naszych problemów? Przykładem może być chociażby awaria samochodu. Posiadaczem auta jest większość z nas. Jednak ile z tych osób zna się na mechanice samochodowej? Raczej będą one w mniejszości. Pomoc drogowa w Gorzowie może więc okazać się dużo lepszym rozwiązaniem aniżeli samodzielne próby naprawy, które w konsekwencji mogą doprowadzić do jeszcze większych strat.

Pomoc drogowa odholuje nasze auto

Wypadek, stłuczka czy awaria samochodu to chleb powszedni dla pomocy drogowej w Gorzowie. Z kolei dla niezawodowego kierowcy wcale nie jest tak oczywistą sprawą co robić w takim momencie. Zastanawiamy się po co wzywać pomoc drogową skoro awaria jest niewielka i wystarczy poszukać mechanika. Pomoc drogowa nie jest nam potrzebna bo nie chcemy przecież holować auta. Stoi bezpiecznie na poboczu, nie utrudniając przejazdu innym kierowcom, więc mamy czas. Jednak czy aby na pewno to słuszne rozwiązanie?

Czy wezwanie pomocy drogowej musi skończyć się holowaniem auta?

Pomoc drogowa w Gorzowie to nie tylko laweta i holowanie auta z miejsca zdarzenia do wyznaczonego przez nas punktu. W swoje ofercie mają znacznie szerszy zakres usług, w który wchodzi m. in.:

– drobna naprawa auta w miejscu, w którym się znajdujemy,

– awaryjny rozruch auta z rozładowanym akumulatorem,

– pomoc w zmianie koła,

– dowóz paliwa,

– a nawet wypompowanie paliwa z baku. Zdarzają się bowiem sytuacje kiedy to omyłkowo, zatankowany zostaje niewłaściwy rodzaj paliwa,

– a także wszelkie inne usługi, które pozwolą na miejscu zdarzenia przywrócić auto do sprawności, tak aby móc kontynuować jazdę.

Jak widzisz pomoc drogowa w Gorzowie zajmuje się wszystkim co da się wykonać na miejscu awarii Twojego samochodu. Co więcej, wszelkie usługi należą do standardowej oferty, co w praktyce okaże się dużo tańszym rozwiązaniem aniżeli szukanie mechanika samochodowego, który na co dzień zajmuje się pracą w warsztacie i wszelkie dojazdy do klienta to nie tylko problem ale także spory koszt.

Dodaj komentarz