Poddąbie – tańsza alternatywa na urlop nad morzem

Poddąbie – tańsza alternatywa na urlop nad morzem

Poddąbie to wioska położona w województwie pomorskim. Możemy tutaj przyjechać by zobaczyć plażę, która jest podobna do plaży w Dębinie. W lecie znajduje się tutaj kąpielisko, które mierzy około sto merów. Zostając na dłużej w Poddąbiu warto zatrzymać się w Domkach Letniskowych Zaciszna Przystań zlokalizowanych przy ulicy Klifowej 2. W ofercie znajdują się dwadzieścia dwa miejsca noclegowe. Znajdują się tam czteroosobowe apartamenty, za które kosztują od 120 do 200 złotych, składają się z: salonu, łazienki oraz aneksu kuchennego. Dla małych dzieci na terenie obiektu znajduje się plac zabaw. Jest także bezpłatny parking.

Zostając na dłużej w miejscowości Poddąbie warto skorzystać z oferty wypoczynkowej obiektu Agroturystyka pod Dębem. Jest on usytuowany w Kępnie pod numerem 1c. W ofercie znajduje się piętnaście miejsc noclegowych. Obiekt oferuje pięć trzyosobowych pokoi. Cena za pobyt w każdym z nich plasuje się na trzydzieści złotych od osoby. W ofercie obiektu istnieje możliwość dostawek jak również dostępne są miejsca parkingowe. Ponadto na terenie znajdują się ławeczki, altana ogrodowa oraz miejsce na ognisko lub grilla. Do dyspozycji gości został oddany własny staw rybny. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli tam spokojnie powędkować i wypocząć. Z myślą o najmłodszych została przygotowana huśtawka oraz piaskownica. Obiekt oferuje możliwość wyżywienia. Dodatkowym atutem jest położenie w cichej i spokojnej okolicy. Z owego punktu jest zaledwie dwadzieścia kilometrów do morza i piętnaście kilometrów do Słupska.

Innym miejscem, w którym warto się zatrzymać jest Apartament 39. Został on usytuowany w Ustce przy ulicy Marynarki Polskiej 31/39. Obiekt oferuje sześć miejsc noclegowych. Ponadto jest jeden sześcioosobowy apartament. Cena za pobyt wynosi dwieście czterdzieści złotych. W skład wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia a także łazienka i balkon. Właściciele oddali do dyspozycji swoich gości ogrodzony parking.

Dodaj komentarz