Peeling chemiczny dla profesjonalistów

Peeling chemiczny dla profesjonalistów

Złuszczanie naskórka to podstawowy element pielęgnacji, który pozwala na lepsze przyswajanie kosmetyków stosowanych na skórę w następnej kolejności. Peelingi różnią się między sobą zarówno wielkością cząsteczek peelingujących, jak i substancjami, które wchodzą w ich skład. Peelingi Peel Mission to kosmetyki oparte na kwasach, odpowiednie dla osób ceniących sobie najwyższą jakość i najlepsze składniki. Ich receptura oparta jest na monokwasach i to właśnie one gwarantują im tak wysoką efektywność w działaniu.

Tajemnica monokwasów

Kosmetyki Peel Mission to produkty oparte na farmaceutycznym składzie. Zawierają m.in. monokwasy, które odpowiadają za regenerację i odbudowę wierzchniej warstwy skóry. To składniki aktywne, którym zawdzięczamy efekt młodej, promiennej i napiętej skóry. Kupując produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, staramy się wybierać te, które oprócz chwilowej zmiany, będą sukcesywnie powodować długotrwałe zmiany w naszej cerze. Kosmetyki Peel Mission wpływają pozytywnie na wszelkie defekty i zmiany na skórze, niwelując je. Nie są to jednak zmiany jedynie wizualnie. Peel Mission to kosmetyki, które pomagają całkowicie eliminować problemy skórne, a nie tylko łagodzić ich objawy.

Pielęgnacja dla każdego

Kwasy Peel Mission przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów wykonujących zabiegi w salonach kosmetycznych, jak i dla kobiet pielęgnujących swoją cerę na co dzień. Dzięki aptecznym właściwościom są w pełni polecane ekspertom do wykonywania zabiegów na pacjentkach, ale z drugiej strony są całkowicie bezpieczne do stosowania w domu. Dodatkowym atutem jest łatwa dostępność i przystępna cena, które idą w parze z doskonałymi efektami.

Dobierz pielęgnację do siebie

Kolekcje Peel Mission podzielone są na rodzaje ze względu na typy cery i aktualne potrzeby skóry. Możemy wybrać konkretną serię w zależności od swoich preferencji lub zaleceń dermatologa. Istotnym elementem jest stosowanie kompleksowo jednej, wybranej linii. Taki sposób pozwala na spotęgowanie korzyści, które oferuje nam kosmetyk i utrzymanie ich na dłużej.

Warto pamiętać o tym, że dobrze przygotowana do pielęgnacji skóra to baza w dbaniu o jej kondycję. Właśnie dlatego warto stosować peelingi  z dobrym składem i korzystnym działaniem.

Dodaj komentarz